תפילה – אברהם וינון אפריאט

תפילה – אברהם וינון אפריאט

בס"ד.
משפחה, חברות וחברים יקרים! הפוסט הזה הוא מיוחד מאוד עבורי ממש אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה – בו לראשונה אני מעלה וידאו משותף שלי ושל בני הצעיר (אמנם כבר מעל 18) ינון. כפי שתצפו – ינון הוא ללא שיער מה שנראה כמו שהרבה חושבים, אבל לא כך הוא ברוך ה', לינון יש אלופסיה אראטה (Alopecia Areata), תופעה שגורמת לשער לנשור מכל הגוף, שהתחילה אצלו מגיל 11 וחצי…ונכון שהתהליך הוא מאתגר מאוד, עד לנקודה שממנה לומדים לקבל את מה שיש ומזה להמשיך ולצמוח ולהתקדם דווקא ממקום שנראה כמעט בלתי מושג.
מתוך המסע הזה אתה מגלה את עצמת החברים שעוזרים בכל התהליך הזה, עד למקום שאתה ממש מרגיש כחלק בלתי נפרד ואפילו מאוד משפיע בחברה ובלימודים. המחשבות שעוברות על הפעם הראשונה שאתה מסכים לצאת מהבית ואז הפעם הראשונה שאתה מקבל אומץ להסיר את הכובע ובתוך כל זה המחשבות שמתרוצצות בפנים, על המבטים מסביב (למרות שתמיד אמרתי לינון שזה בסך הכל הגיוני שמסתכלים על דבר שנראה בהתחלה מאוד יוצא דופן) וכמובן גם על ההערות מסביב – גם איתן צריך ללמוד להתמודד ובעיקר להמשיך הלאה.

ובתוך כל זה אנחנו, כהורים, בעיקר ברגע שמבינים שנכון להיום אין לרפואה הקונבנציונלית ולרפואה הטבעית מענה לתופעה…משם עוברים הלאה, יוצאים מנקודת הרחמים (למרות שתמיד מבקשים מה' חסד ורחמים בתפילות) ומבינים שצריך לאגור כוחות, לחשב מסלול מחדש וביחד גם כהורים וגם כמשפחה לעבור לצעד הגדול הבא.
כל זה מצריך דרך חשיבה עמוקה, דווקא מהמקום הזה אתה מתחיל בתהליך של הסתכלות פנימה לאמונה שלך, בהתחלה שואלים למה אבל מהר מאוד מבינים שצריכים לעבור לאיך, איך לקבל כוחות חדשים מידי יום, מתוך תפילה, מתוך לימוד ולהבין בעצם שחייבים לראות בכך שהדרך הזאת מובילה לדברים טובים ומעמיקים יותר ובעיקר ממלאי אהבה – והאהבה היא לא רק למה שאצלך בסביבה אלא לכל מי שיש לו כל דבר שונה – בין אם רואים זאת ובין אם אנחנו נראים 'רגילים' אבל בפנים ישנן לכל אחד את הסערות הפנימיות שלו.
כל זה גורם לנו לנסות ולראות איך אנחנו יכולים כל יום מחדש לתקן את מה שהיה קודם, בין בגישה, בין בהתנהגות ובין בצורת ההסתכלות החדשה שדברים כאלה גורמים לנו לנוע כל יום מחדש.

דווקא ביום כזה מיוחד, ביום חג החנוכה שבו אנו מסתכלים על שני דברים בולטים – אור הנר והניסים. האור הזה והניסים האלה אתנו בכל יום, רק צריכים לפקוח עיניים ולראות אותם.
ואם קראתם עד כאן אז הנה וידאו משותף שלי בגיטרה קלאסית ושל ינון על המלודיקה – 'תפילה'.
שכל תפילותיכם יתגשמו לטובה, חג חנוכה מאיר ושמח לכל עם ישראל, אמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם: