אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער

בשורה מסעירה – במרכז לפתרונות שיער של אלי כהן יודעים בדיוק מה לעשות כדי שפאה או תוספת שיער לא ייראו כמו פאה או תוספת שיער. וכדי שתצאי משם עם חיוך גדול על הפנים וביטחון עצמי בשמיים

אלי כהן – הבעלים של מרכז לפתרונות שיער שמתמחה בשזירת תוספות שיער טבעיות, מילוי שיער דליל, תוספות שיער טבעיות בשיטות שונות,  כולל קליפס, סיכות, קשירה והדבקות, בהתאמה לכל סוגי השיער. המרכז הוא גם היחיד בארץ שתופר ומתקן את התוספות במקום.

את השכלתו ואת ניסיונו הרב בתחום אלי רכש בלונדון – בירת השיער העולמית – וכשחזר לארץ החליט לפתוח מספרה בחדרה "במתכונת אנגלית", כהגדרתו – מה שבא לידי ביטוי, לדבריו, בהענקה של חוויה כוללת. "כשלקוחה  מגיעה", הוא אומר, "המארחת לוקחת ממנה את המעיל ומציעה לה קפה ועוגיה. חשוב לי שכל אישה שנכנסת אלי תרגיש מלכה".

הקונספט הזה הצליח מעל ומעבר ובשלב מסוים אלי חיפש לשלב בין מה שלמד בלונדון לקונספט של המספרה בחדרה. הוא בחר להתמקצע ולהתמקד בפתרונות לסוגי דלילות השיער הקיימים בארץ מאחר ואמו ודודתו היו דלילות שיער. מבחינה מקצועית, אלי מתמקד בפיתרונות לדלילות מסוגים שונים.

הפתרונות של אלי כהן לחולות אלופסיה

רשת מנדפת

הרשת הייחודית שאלי פיתח בעצמו מיועדת לחלק העליון של הראש (הפדחת) ומיוצרת בהתאמה אישית לכל סוג ומרקם של שיער. את הרשת ניתן להסיר בקלות ומומלץ לטפל בה אצל הספר אחת לחודש. במעמד זה מסירים ומחברים את תוספות השיער מחדש לצורך תחזוקה. הרשת מאפשרת ליהנות מתחושה קלילה.

פאות

פאת הוואקום שפיתח אלי נצמדת לראש הקירח על רשת מנדפת, ללא חומרים כימיים או דבקים. ניתן לאסוף את השיער, לעשות פעילות ספורטיבית, לישון איתה ולהסירה הקלות. בסיס הפאה שעליו נקשר השיער עשוי מבד שמיוצר בטכנולוגיה מיוחדת שמעניקה לו שטח פנים רחב יותר ומסייעת לזיעה להתנדף בקלות. הרשת מעניקה קלילות ויציבות לפאה המלאה. התוספות ועיצוב הפאה נעשים בבית המלאכה שבמרכז – מה שמאפשר לאלי לתת מענה מיידי בהתאם לצורך.

טיפים לבחירת פאה

  • בדקו את האחריות המוצעת על הפאה. אלי, מציע שנתיים אחריות, בהתאם לצרכים של הלקוחה.
  • הקפידו על תחזוקה שוטפת. יש דרך מיוחדת לחפוף ולתחזק את הפאה כך שתעניק מראה מיטבי לאורך זמן. כחלק מהטיפול, אלי מלמד את הלקוחות כיצד לחפוף ולטפל בפאה באופן שוטף.
  • אין סיבה שפאה לא תיראה כמו שיער אמיתי. לשם כך, צריך גם לעשות תספורת לפאה. אלי משתמש בשיערות טבעיות עם מראה טבעי, כמו קצוות מפוצלים וגווני שמש טבעיים למראה אותנטי.
  • למתולתלות אין צורך לעבור למראה חלק בשימוש בפאה. במרכז מציעים גם פאות למתולתלות, שעוברות תהליך סלסול חדשני בזכות טכנולוגיה מתקדמת שאינה כוללת שימוש בחומרים כימים על הפאה.
  • פאות קצרות צריכות להיות מבוססות על סיב סינטטי מיוחד שמכונה "ביולון", מתנהג כמו שיער טבעי ושומר על התסרוקת לאורך זמן. חשוב להיזהר משיער סינטטי רגיל, שאינו עמיד לחום.
  • במקרה חירום, עבור מי שנדרשת במהירות למענה פאתי, במרכז ניתן להשיג גם פאות גולמיות שמחכות להתאמה. הכנה של פאה לוקחת עד 10 ימים ובמקרים מיוחדים, בהם החולה נמצאת בבידוד, אלי מגיע עד אליה כדי להקל על התהליך.
  • אלי מציע שירות של תספורת בחדר פרטי ללא מראה, המאפשר לעשות את ההתאמות הנדרשות לפאה הסופית, לצד הסבר על חבישת הפאה, הטיפול והתחזוקה. "נשים תמיד רואות שהשד לא נורא כל כך ומרגש לראות אותן יוצאות עם חיוך", מסכם אלי את התהליך.

פרטי קשר

צור קשר

מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: