חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדבקת גבות

פאת גבות משיער טבעי עשויה ביד אומן וקלה לשימוש, מעניקה מראה טבעי לחלוטין.

מתאים לנשים וגברים כאחד, מתאימות במיוחד למי שלא מסתפק\ת באיפור.

בשימוש רגיל בדבק שלנו הדבקה אחת לרוב מספיקה כשבוע – עשרה ימים, ללא צורך בהסרה והדבקה מחדש, (הזעה מרובה, שחייה, וכדו עלולים לקצר את משך הזמן בין הדבקות). עם תחזוקה נכונה לרוב ניתן להשתמש למשך מספר חודשים באותה ערכה (זוג גבות). ניתן להתקלח עם הגבות, אך טבילה ממושכת אינה מומלצת, כמו כן לא מומלץ ללבוש אותם בבריכה, בשל הכימיקלים בבריכה.

ניתן לשפר את מראה הגבות בעזרת עפרון גבות ולהתאים את צבע ומבנה הגבה. מומלץ לשים קודם את הגבות ואח"כ את האיפור. להוראות שימוש.

הצעה לחברי העמותה: 50 ש"ח הנחה.
גילוי נאות: האתר בבעלות אחד מחברי צוות הניהול של העמותה.

פרטי קשר

נשים וגברים כאחד משקיעים לא מעט זמן ומשאבים נוספים בכל הקשור לטיפוח האישי, וזה נוגע לטווח רחב מאד של גילאים. הגבות, בהקשר זה ולא רק בקרב נשים, תופסות חלק חשוב ומשמעותי בטיפוח האישי ומסיבה זו נוהגים להשקיע בהן לא מעט. הדבקת גבות היא הרבה יותר מסתם טרנד, והיא מציעה ללא מעט נשים בעיקר, ובנסיבות שונות, את ההזדמנות להגדיר מחדש את תווי הפנים שלהן, ולהשיג את המראה הנחשק של גבות מפוסלות ובעלות מראה טבעי ככל שניתן.

מדוע הגבות חשובות כל כך?

לגבות תפקיד מרכזי במסגור הפנים והן תורמות רבות לסימטריה ולהבעה הכללית שלנו. מתפקדות כנקודת מוקד חשובה בפנים, גבות מטופחות מושכות את תשומת הלב לעיניים, יכולות לתרום רבות מאד להבעה עצמה ומשפיעות על תפיסת האסתטיקה של הפנים. מעבר למשמעותן האסתטית, הגבות משרתות גם מטרה מעשית בכך שהיא מונעת מלחות, כמו זיעה, להגיע לעיניים.

מבחינה רגשית, לגבות יש חשיבות רבה בהעברת מגוון הבעות ורגשות, מהפתעה ועד ספקנות, מה שמוסיף עומק לתקשורת הבינאישית עצמה. פתרונות שונים הקשורים לגבות, כמו מיקרובליידינג ואפילו הדבקת גבות, מסמלים תקופה שבה המודעות לגבות כמרכיב חשוב בהגדרת הזהות האישית ובשיפור ההרמוניה הכללית של הפנים היא רבה מאד. בעצם, גבות הן לא רק קווצות שיער, הן מהוות היבט מהותי וחיוני הקשור להופעה האישית, התורם באופן משמעותי למראה הפנים ולתקשורת לא מילולית.

באילו מקרים הדבקת גבות הכרחית או רלוונטית?

במקרים בהם אנשים, במיוחד נשים, מתמודדים עם אובדן מטריד של שיער הגבות עקב מצבים שונים, כמו נשירת שיער הנגרמת על ידי כימותרפיה או אלופציה אראטה, הדבקת גבות יכולה להיות פתרון זמני מצוין. טיפולי כימותרפיה, המסייעים במלחמה בסרטן, עלולים לגרום לאובדן לא רק של שיער הקרקפת אלא גם של גבות, ולהשפיע באופן משמעותי על המראה הכללי של החולה.

באופן דומה, מצבים כמו אלופציה אראטה תורמים לאובדן שיער הגבות, ומשאירים את המתמודדים עם כך לחפש דרכים לשחזר את סימטריית הפנים שלהם. במצבים מאתגרים אלה, בהם היעדר גבות עלול להשפיע לרעה על ההערכה העצמית והביטחון העצמי, הדבקת גבות מתגלה כטכניקה הכרחית ורלוונטית. על ידי הדבקה זו אפשר להחזיר, במידה רבה, את תחושת הנורמליות וליהנות מגבות מטופחות ואסתטיות, התורמות לדימוי העצמי.

כיצד הדבקת גבות נעשית בפועל?

כדי להשיג גבות בעלות מראה טבעי באמצעות הדבקה צריך לדעת כיצד לבצע את ההדבקה בצורה הנכונה. אבן היסוד של טכניקה זו היא פאת גבות העשויה משיער טבעי, בעבודת יד קפדנית על ידי בעל מקצוע מיומן, אומן של ממש. פאת הגבות הזו לא רק מבטיחה מראה טבעי אלא גם מתאימה לנשים ולגברים כאחד, והוכחה כמועילה במיוחד למי שלא מרוצה מפתרונות איפור סטנדרטיים. תהליך ההדבקה מתחיל בשימוש בדבק מיוחד, המיועד להדבקת הגבות באופן בטוח ולאורך זמן. בדרך כלל, הדבקה אחת מתאימה לפרק זמן של כשבוע עד עשרה ימים, מה שמציע נוחות מרבית ויעילות בפתרון אחד בלבד.

עם תחזוקה נכונה, לרבות הימנעות מטבילה ממושכת והימנעות מרחצה בבריכות בשל כמות הכלור הרבה, ניתן להשתמש באותו זוג גבות לרוב במשך מספר חודשים. אורך חיים זה מוסיף לפרקטיות של תהליך הדבקת הגבות, מה שהופך אותו לפתרון יעיל ואהוב במיוחד. בנוסף, לנשים או גברים הבוחרים בהדבקת גבות יש את הגמישות להתקלח עם הגבות שלהם ולהתנהל למעשה באופן טבעי לחלוטין, מה שמשפר את הקלות של שילובן בשגרת היומיום שלהם. כדי לחדד עוד יותר את המראה, ניתן להשתמש בעיפרון גבות כדי להתאים את הצבע והמבנה של הגבות המודבקות לפנים וליצור את הסימטריה הנדרשת.

מתמודדים או מתמודדות עם נשירת שיער הגבות?

עמותת בראש מורם היא המקום הנכון לפנות אליו. העמותה עומדת לרשותם של חולים ובני משפחותיהם המתמודדים עם אלופסיה אראטה, הבאה לידי ביטוי, בין היתר, בנשירת שיער הגבות. העמותה עושה ככל שביכולתה לאפשר לחולים לעבור את האתגרים הכרוכים במחלה בצורה הקלה ביותר שניתן. באתר העמותה תוכלו לקרוא על פתרונות קוסמטיים נוספים להתמודדות עם נשירת גבות. לקבלת מענה טלפוני ופרטים נוספים, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 058-5652177, או באמצעות תיבת צור קשר.

 

המוצרים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם: